Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 64m2 vo Stip

Се продава од: st 10 фев. 18:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Штип
se prodava stan vo naselba senjak 4,vo odlicna sostojba
Leaflet
Кон почеток