Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 66m2 vo Stip

30 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Taxi MiM 25 септ. 14:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Локација
Штип
Stan na ulica pirinska 61.
Ne renoviran.
Cenata ne e fiksna.
Taxi MiM
070315895
Leaflet

Taxi MiM

1 Огласи во продавницата
Кон почеток