Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 78m2 vo Stip

45 000 ЕУР

Се продава од: Лилјана 08 јан. 12:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Штип
Се продава стан на локација на ул. Сремски фронт бр.6/19. Станот е на 4 кат со квадратура од 69 м2 и подрум од 9 м2. Зградата е во близина на градинка, ОУ „Тошо Арсов„, пазар и супермаркети. Станот има две спални, поседува кујна со трепезарија и дневна соба, едно купатило , остава и тераса.
Лилјана
072316992
Leaflet
Кон почеток