Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Stan od 98m2 vo strogiot centar na gradot

0 ЕУР

Се продава од: Goran Вчера 16:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Штип
Се продава стан во строгиот центар на градот. Станот се наоѓа на ул. Ванчо Прќе. Големината на станот изнесува 98 метри квадратни. Станот поседува дневна соба со кујна и трепезарија, голем ходник со купатило, 1 голема тераса со поглед кон хотел Оаза, и помала тераса со поглед на улицата Ванчо Прќе,
поткровје со една спална, 2 детски соби, 1 купатило и ходник. Има сопствено парно греење и 2 клими.
Станот се продава комплетно наместен или празен
Цена по договор.
Goran
 
071310472
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации