Објавени: дек. 02 2019 06:35

Stan od 98m2 vo strogiot centar na gradot

Објавени: дек. 02 06:35
Прегледи: 1451
Се продава стан во строгиот центар на градот. Станот се наоѓа на ул. Ванчо Прќе. Големината на станот изнесува 98 метри квадратни. Станот поседува дневна соба со кујна и трепезарија, голем ходник со купатило, 1 голема тераса со поглед кон хотел Оаза, и помала тераса со поглед на улицата Ванчо Прќе,
поткровје со една спална, 2 детски соби, 1 купатило и ходник. Има сопствено парно греење и 2 клими.
Станот се продава со или без намештај.
Цена по договор.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации