Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Stan so poseben vlez na kat

0 МКД

Се продава од: Zvonko 29 ноем. 21:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Штип
Станот се наоѓа на улицата кон медицниското училиште има посебен влез и го зафакја целиот простор над приземјето во кој се наоѓа маркет и ординација исто така може да се надградува.
Цена: По договор
КОНТАКТ: 078-473-134
Zvonko
 
078473134
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации