Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Senjak 2

36 000 ЕУР

Се продава од: Saso 08 апр. 22:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Штип
Се продава стан од 60м2 на одлична локација во населба Сењак 2 (кој со право се смета за втор центар на Штип). Локацијата на станот е во зградата која е спроти пиљарата Еџе (Џем), т.е. дијагонално спротивна од Top Invest гледано во однос на централната раскрсница во населба Сењак 2.

Адресата е ул. Сремски Фронт 25/15 Штип. Станот е во третиот влез, на трети (претпоследен) кат и е свртен кон главната улица. Постои реална можност за проширување/надоградување со што станот би добил уште повеќе на практичност и на вредност.

Станот има кујна со трпезарија, дневна соба, спална, купатило, ходник, една голема незаградена тераса, друга помала тераса заградена со светларник.

Зградата во која се наоѓа станот е градена во време кога се употребувале квалитетни градежни материјали и се следеле југословенски стандарди.

Површината на станот е 60m2, дополнително следува и употреблив подрум од 7m2.

Цената на станот е 36.000 евра.

За повеќе информации, или доколку сакате да го погледнете станот, слободно јавете се на 071-240-016 во секое време, секој ден, освен сабота.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации