Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO STIP EVTINO

0 МКД

Се продава од: igor 23 дек. 19:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Штип
STAN OD 60 M2 - VTORI SPRAT

UL.SREMSKI FRONT 16 - SENJAK 2

CENA PO DOGOVOR

TEL: 071 316 677
igor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации