Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Stip itno

14 000 ЕУР

Се продава од: Kire 26 окт. 12:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Штип
Stanot se naogja vo Nasele naselba Makjdonka pa 3 sprat
Leaflet
Кон почеток