Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Stip

38 000 ЕУР

Се продава од: Драги 04 авг. 23:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Штип
Се продава стан од 57м2 со поволна локацијата веднаш до автобуската станица спроти стадионот.Станот располага со две одделни соби+кујна,купатило,балкон ,подрум(ПВЦ прозорци,реновирани подови и влезна врата).Цена: 38000 eur со можност за договор.

Контакт:Драги 070264692
Катерина 077514280
Драги
070264692
Leaflet
Кон почеток