Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Stan vo Stip

0 ЕУР

Се продава од: Irena jordanova 30 ноем. 13:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Штип
Se prodava vednas vseliv stan vo naselba 8-mi Noemvri na vtori sprat i podrumska prostorija
Irena jordanova
 
078/360-408
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации