Објавени: апр. 20 2022 08:33

Stan vo Stip

ЕУР

Објавени: апр. 20 08:33
Прегледи: 1547
Kompletno namesten, vo centar, odma do teatarot,nad Sity caffe so komplet bela tehnika,dva tv, komplet sadovi i pribor i site kujnski aparati.Pogled vo Dzekson so preubava terasa i garnitura za sedenje.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации