Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STANOVI VO CENTAROT NA STIP VO IZGRADBA

870 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Tehnoinvest 21 окт. 13:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Tehnoinvest

20 Огласи во продавницата

Hidraulicen kos kran 3 500 ЕУР
Avtobetonska pumpa MB VIBAU 12 000 ЕУР
Estrih pumpa 3 000 ЕУР
Utovarac O&K L15 10 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Локација
Штип
Продажба на станови во изградба,во центарот на градот, позади основно училиште Ванчо Прќе, во близина на детска градинка, библиотека, средни училишта, на неколку минути од градскиот плоштад...
Зградата ќе биде опремена со современ лифт, домофонија на влезна врата,
пвц прозорци (5коморни со трислојно термопан стакло),инвертер клима уред во секој стан, блиндор влезни врати, плочки со квалитет А класа,ламинат со термо изолација.
Поседуваме и потврада за енергетска ефикасна фасада.
Становите( цена: 870 евра метар квадратен) се со површина од 50м2,54м2, 82м2 и 89м2 и се продаваат ЗАЕДНО со подрум и гаражно место во подземна гаража (цена :435 евра метар квадратен)

За повеќе информации, ве молиме јавете се на телефонскиот број (од 08 до 16 часот секој РАБОТЕН ден) или на [email protected] закажете инфотмативен состанок.
Изберете докажана сигурност и квалитет при вложувањето во својата иднина..

*цената е со вклучен ддв од 5%
Tehnoinvest
078391841

Tehnoinvest

20 Огласи во продавницата
Kombe patnicko i tovarno 1 900 ЕУР
Utovarac ULT 8 000 ЕУР
Estrih pumpa 3 000 ЕУР
KRAN KATANEO 8 000 ЕУР
Кон почеток