Објавени: ноем. 11 2022 12:14

Аpartman vo Eurotel Struga

ЕУР

Објавени: ноем. 11 12:14
Прегледи: 1099
Se prodava apartman vo Eurotel Struga 26 m2+5 m2 balkon. Apartmanot e na 2 kat i gleda na parkingot na Eurotelot. +38970244884 viber

Eurotelot e vendas do plaza.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации