Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kapital Ekskluzivno trosoben stan vo Struga

55 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности Капитал Охрид Вчера 15:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности Капитал Охрид
070-388-844
Leaflet
From
Store
Број на соби
Површина
Локација
Струга
Шифра 10 826

Ексклузивна понуда:

Трособен комфорен стан во Струга, на улица Јабланица, во непосредна близина на Тинекс маркет.

Површина 86 мкв. Кат 3. Лифт. Паркинг.

Распоред: дневна со трпезарија и кујна со излез на балкон, 2 спални, бања, предсобје, 2 балкони.

Карактеристики: станот се наоѓа во објект во градба кој се гради според најсовремени градежно-архитектонски стандарди. Инвеститор Премиум констракшен Струга. Рок за примопредавање 06/2020 година.

Зградата е оддалечена 700 метри од Женска плажа и Црн дрим.

Одличен избор за семејно комфорно живеење во непосредна близна на центар но на мирна и тивка локација.

Станот поседува уредна документација, запишан е во Агенцијата за катастар на недвижности во Лист за предбележвуање на градба.

Агенцијата поседува екслузивно право за продажба на овој недвижен имот.

Погледнeте ја нашата понуда на веб страната:
www.kapitalohrid.mk

Контакт е-маил:
[email protected]

Контакт телефони:
070/388-844
078/232-047
046/505-711
Агенција за недвижности Капитал Охрид
Ваш најдобар партнер!
ТЦ Амам локал 029 - Охрид
070-388-844
[email protected]
Агенција за недвижности Капитал Охрид
070-388-844
Leaflet
Агенција за недвижности Капитал Охрид
Kapital Nov stan trosoben od 85m2 vo B.Izvori 67 150 ЕУР
Kapital Trosoben  stan vo strog Centar 53m2 60 000 ЕУР
Kapital Ekskluzivno kuka vo Radozda 48 000 ЕУР
***Kapital***Trosoben juzen stan vo Ohrid 71m2 49 700 ЕУР
Кон почеток