Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kompletno renoviran prostor vo Struga

18 000 ЕУР

20 000 ЕУР

Се продава од: Atanas 16 септ. 12:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Струга
Se prodava kompletno renoviran prostor vo Struga na ul. JNA nasproti Apolonia vo 4 zgrada so povrsina od 27 m2. Prostorot moze da se koristi i kako zivealiste i kako magacin dukjan kancelarija i slicno.
Cenata e 18.000€
Leaflet
Кон почеток