Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV STAN 156m2 VO STRUGA

0 МКД

Се продава од: Stan 20 авг. 20:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Струга
se prodava stan 156m2 blizu centarot vo struga
Stanot poseduva 5 sobi i 2 kupatila istotaka ima i celosna dokumentacija za prevod, stanot e praven za dusha i vredi da se vidi za povekje informacii javetese na brojot 072-304-729
Stan
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации