Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 19 2022 01:05

Novi stanovi 42m2 46m2 73m2 81m2 Struga

Објавени: ноем. 19 01:05
Прегледи: 3484
Se prodavaat stanovi vo struga i gotovi i vo gradba
Za poveke informacii na telefon 078218622
Опис на линк

ARDIJANA NEDVIZNOSTI

KUPOPRODAZBA NA STANOVI, DELOVNI PROSTORII, PLACEVI, KUKI
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

KUPOPRODAZBA NA STANOVI, DELOVNI PROSTORII, PLACEVI, KUKI
bul.turisticka 078218622

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации