Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Продавам стан во Струга на атрактивна локација

55 000 ЕУР

Се продава од: Jeton 22 ноем. 09:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Локација
Струга
Продавам стан во Струга на атрактивна локација, Nabizzi комплекс, затворен комплекс со двор, игротека за деца, обезбеден паркинг, 24 часа обезбедување. Станот е во новоградба, приземје, има две спални, дневна со кујна, балкон.
Leaflet
Кон почеток