Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Shitet apartament ne Vlore

52 000 ЕУР

Се продава од: Murat 21 јун. 04:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Струга
Shitet apartament ne Vlore me pamje nga deti.Apartamenti eshte i organizuar 2+1.siperfaqja 74m2.apartamenti ndodhet ne pallat te ri dhe 100m larg detit.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации