Објавени: ноем. 26 2022 08:08

Stan na ubava lokacija

Објавени: ноем. 26 08:08
Прегледи: 678
Стан на убава локација карши бивша продавница на треска ,на 4 ти кат ,север југ ,63 м2 + 6 м2 подрум ,дневна ,спална, кујна со трпезарија,2 ходника ,купатило, шпајз, и 2 тераси
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации