Објавени: авг. 12 2022 01:08

Stan vo Struga

ЕУР

Објавени: авг. 12 01:08
Прегледи: 5541
Станот се наоѓа на ул.Маркс Енгелс,
Целосно реновиран,со квалитетни додатоци.
Вградено централно парно греење на струја,можност за греење на дрва и инсталиран нов клима уред Samsung.
Станот има 62 м2 поседува одделна пространа кујна со трпезарија, дневен престој со тераса,големо копатило,спална и детска соба и поседува подрум од 6 м2.
Кат 4 ти,без лифт.
Станот се продава наместен.
ориентација југоисток, и запад.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации