Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stanovi vo centarot na Struga

650 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AGJENCIONI POLLOZHANI 17 септ. 10:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Струга
RAST I VECANT!!!!SHiten banesa ne qender te Struges-95mk me 3 dhoma [email protected] te ndertuara me standarde te larta!!! CMIMI 650EU/MK
NOVO!NOVO!!! SE prodavaat Stanovi vo centarot na gradot so pov od 95mkv [email protected] so najvisoki standardi>CENA 650EU/mkv
AGJENCIONI POLLOZHANI
NE STRUGE JU OFROJME NJE GAME TE MADHE TE : 1- BANESAVE-LOKALEVE AFARISTE-SHTEPIVE-TROJEVE URBANISTIKE 2-INFORMATE & MBESHTETJE PROFESIONALE PER INVESTIME. VO STRUGA VI NUDIME SIROKA PALETA-IZBOR NA: 1-STANOVI-DELOVNI OBJEKTI-KUKI-URBANIZIRANI PLACEVI 2-INFORMACII & PODRSKA ZA VASITE INVESTICIONI PLANOVI
Посетете ја нашата продавница
Struga - JNA 11 Прикажи на мапата
070362454, 070576059
AGJENCIONI POLLOZHANI
070362454, 070576059
Leaflet

AGJENCIONI POLLOZHANI

268 Огласи во продавницата
VW Touran 3 100 EUR
Banes e vecante poseben stan 0 EUR
Hoverboard itno 200 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации