Објавени: окт. 24 2022 10:02

Stanovi vo Struga 140m2 novogradba dupleks

Објавени: окт. 24 10:02
Прегледи: 1394
Продавам 2 стана во Струга по 140м2, новоградба, дуплекс-на две нивоа, со 3 спални, дневен престој, кујна, голема тераса.
Информации на 070309805
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации