Оглас од претпријатие Објавени: јун. 14 2022 07:06

Trosobni stanovi na 5 minuti do ezero

ЕУР

Објавени: јун. 14 07:06
Прегледи: 5202
3 Собни станови во изградба

На магистралата Струга-Охрид (5 минути до езеро) се продаваат станови во изградба со површина од 76-106м2

Точна локација на мапа и во една од сликите.

Сите станови поседуваат тераси и паркинг место.

Становите може да се купат и опремени (по ваше барање)

Banesa me 3 dhoma në ndërtim

Te magjistralja Strugë-Ohër(5 minuta larg liqenit) shiten banesa me sipërfaqe prej 76-106m2

Lokacionin e gjeni te mapa dhe ne nje nga fotot

Çdo banesë ka minimum 1 ballkon dhe parking te përfshir në çmim.

Mund te blehen dhe të mobiluar (vetëm me kërkesë)
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации