Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Celosno opremen dupleks stan od 120m2 vo Strumica

71 000 ЕУР

Се продава од: Томе Стојанов Вчера 20:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Струмица
ВЕДНАШ ВСЕЛИВ СТАН ВО СТРУМИЦА!!
Се продава целосно опремен дуплекс од 120м2 и 20м2 гаража на 4ти и 5ти кат со внатрешни скали во нова зграда со лифт, во близина на ресторан Пеликатник на ул. „Ристо Ќурчиев“. Станот има три големи спални соби, утилити , купатило и убава тераса со поглед на целиот град на горниот (5ти) кат. Додека на долниот (4ти) кат се состои од дневна соба опремена со кожна гарнитура и камин на дрва кој е поврзан со котел за парно греење на целиот стан и трпезарија со пространа кујна и трпезариска маса, кујната е со природна вентилација и е поврзана со остава, на спратот исто има големо купатило и балкон. Опремен е со плакари, модерна кујна со бела техника и клима уреди.

Контакт тел: 070 225 858

Забелешка: Можен е разговор за цената
Томе Стојанов
+38970225858
Кон почеток