Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Deloven prostor od 800m2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Простор агенција за недвижности 21 септ. 13:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Stan komplet opremen 68 m2 1 ЕУР
Tri placa po 600m2 vo Sofilari 0 ЕУР
Plac so markica A2 Skopje 90 000 ЕУР
Stan od 69m2 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Локација
Струмица
Se prodava deloven prostor so izlozben salon i magacin za proizvodstvo komplet sa masuni za mebel na prekrasna lokacija za podetalni informacii vo Agencijata za nedviznostu PROSTOR ili na tel.075-488-259
Простор агенција за недвижности
ПРОСТОР професионална Агенцијата за недвижности, која постои повеќе од 10 год. Формирана е далечната 2006 год. во Струмица, а сите овие години се градеше и надградуваше со својот професионален тим на чело со искусни и високопрофесионални менаџери. Во текот на професионалното работење, а се со цел да ги задоволи желбите и потребите на своите клиенти, Агенцијата ПРОСТОР пред 1 година отвори подружница и во Скопје, и ја прошири соработката со многу агенции низ цела Македонија. Основната дејност на Агенцијата за недвижности ПРОСТОР , се продажба и изнајмување на недвижнини на цела територија на Макеоднија и пошироко, и тоа на куќи, станови, деловен простор, плацеви, земјишта и др. Со почит, Агенција за недвижности ПРОСТОР
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
075-489-145 075-488-259
http://prostor-nedviznosti.mk/
Простор агенција за недвижности
075-488-259
Leaflet
VRABOTUVANJE 0 МКД
Plac vo naselba Butel Skopje 120 000 ЕУР
Vednas vseliv stan 89m2 0 ЕУР
Hotel vo Grcija Kalitea 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации