Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Deluxe kompleks stanovi na Evrostil-M Strumica

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕВРОСТИЛ-М 25 септ. 10:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ЕВРОСТИЛ-М

ЕВРОСТИЛ-М

14 Огласи во продавницата

Stan vo izgradba Evrostil-M 57 400 EUR
Luksuzni stanovi vo izgradba Evrostil M Strumica 0 MKD
Dvosoben stan vo izgradba Evrostil-M 0 MKD
Stan vo Deluxe kompleks od Evrostil-M Strumica 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Локација
Струмица
Нашиот комплекс "DELUXE" се состои од 2 згради и помеѓу нив паркинг простор од 1200м2.
Располагаме со повеќе станови,еден од нив е и овој од 69м2.Тој е Прекрасен стан до северна ориентација со поглед кон паркот.
Становите се со високо квалитетна градба,во кои следува,термо и звучна изолација и подна инсталација за парно,ротекс систем и стиропорна изолација под поравнителен слој.Ѕидовите се изградени класично од тула,а обградувањето на секој стан е со СЕНДВИЧ изолација:
тула-камена волна-тула.
(Не користиме гипс картон!)
Готовиот стан го добивате со:Модерна турска влезна блендирана врата со 3 заштитни механизми,внатрешни медијапански врати,столарија со 6 коморни стакла и четири-сезонско стакло,шпански квалитетни плочки прва класа во ходник,бања ,купатило,остава,кујна и тераси.А во собите ламинат прва класа.
Моделот и боите за плочките и ламинатот се по ваш избор.
А постои можност за опремување од ваша страна,со што се одбиват од цена производите кои нема да ги искористите.
Ние ЕВРОСТИЛ-M,произведуваме и мебел,и затоа за секоја ваша нарачка од нас имате попуст од 20%!!!
Повелете да се договориме.
075/490 655
П.С. Со секој стан добивате бесплатен надворешен паркинг,а за сите станови над 50м2 треба да се земе и подземна гаража,од 5000 евра и нагоре зависно квадратурата на истата.

Повелете разгледајте ги другите станови на нашата веб страна https://www.evrostil-m.mk/
ЕВРОСТИЛ-М
Фирмата Евростил-М се наоѓа во Струмица, формирана во 2003 година. Веќе долги години работат со производство на мебел и изградба на станбени објекти. Зградите се лоцирани во населба Карпош, во непосредна близина на паркот. Евростил-М нуди висококвалитетни станови изградени со согреден конструктивен систем и сендвич изолација (тула-песочна волна-тула) и преграда меѓу ѕидовите (исклучиво со тула), кои придонесуваат во заштитата од земјотреси. Постојано инвестираат во современи механизации и квалитетни репроматеријали, па поради тоа со право го претставуваат синонимот за квалитетен производ. Станбените објекти на Евростил-М се одликуваат со: - ротекс систем и стиропорна изолација под поравнителен слој - вградени канали кои овозможуват приклучок на секој стан со соларно и парно - осветлување со сензорски и централен систем - безвучен лифт со вграден ПЛЦ монитор и носивост 630кг - столарија од германскиот бренд REHAU ( 5 коморни и 4 сезонско стакло со италијански оков) - влезна врата со електронски терминал за контрола на пристап и отварање со лозинка или чип - инсталација на сите кабловски оператори со оптички кабел - инсталација на алармни системи Во Евростил-М можете да пронајдете станови од различни квадратури од 36м2 до 101м2. Секој стан има свој надворешен приватен паркинг и подземна гаража. За секој купен стан од оваа фирма клиентот има попуст за мебел од 20%! Евростил-М се стремат да им обезбедат квалитетни станбени објекти на клиентите кои се во потрага по нов дом, целосно опремен со сопствено произведен модерен мебел. Во Продавницата на Пазар3, можете да пронајдете стан од 36м2 во Струмица, стан од 92м2 во Карпош, Струмица, станови во градба, машини за кантирање, производство на мебел по нарачка и многу повеќе. За сите дополнителни информации поврзани со Вашиот нов идеален дом, достапни се секој работен ден од 09:00 до 17:00 часот, на улица Гоце Делчев, број 117, Струмица. "Нашата визија е да создадеме насмевка на Вашето лице. Се на едно место кај нас!"
Посетете ја нашата продавница
Ул. Гоце Делчев бр. 117 Прикажи на мапата
75490655
https://www.evrostil-m.mk/
ЕВРОСТИЛ-М
75490655
Leaflet
ЕВРОСТИЛ-М

ЕВРОСТИЛ-М

14 Огласи во продавницата
Stan vo izgradba Evrostil-M 57 400 EUR
Stanovi vo gradba Evrostil-M Strumica 0 MKD
Masina za kantiranje 8 500 EUR
Trosoben stan vo izgraba Evrostil-M 36 500 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации