Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kompleks Deluxe vasiot sovrsen dom Evrostil-M Strumica

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕВРОСТИЛ-М 10 мај 11:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ЕВРОСТИЛ-М

ЕВРОСТИЛ-М

10 Огласи во продавницата

Luksuzni stanovi vo izgradba Evrostil M Strumica 0 МКД
Proizvodstvo na mebel po naracka 0 МКД
Masina za kantiranje 8 500 ЕУР
Stan od 36m2 vo Strumica 26 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Локација
Струмица
Kompleksot se naoga vo naselba Karposh-Strumica.

Se sostoi od 2 zgradi a megu niv od ogromen parking prostor od 1300m2.

Imame stanovi od razlicni kvadraturi i istite se so vrven kvalitet.

Imate moznost i za opremuvanje so mebel proizveden od nas,na koj ke dobiete 20% popust!

P.S.Stanovite se vo izgradba!!!
Zavrsen proekt za dve i polovina godini!
ЕВРОСТИЛ-М
Фирмата Евростил-М се наоѓа во Струмица, формирана во 2003 година. Веќе долги години работат со производство на мебел и изградба на станбени објекти. Зградите се лоцирани во населба Карпош, во непосредна близина на паркот. Евростил-М нуди висококвалитетни станови изградени со согреден конструктивен систем и сендвич изолација (тула-песочна волна-тула) и преграда меѓу ѕидовите (исклучиво со тула), кои придонесуваат во заштитата од земјотреси. Постојано инвестираат во современи механизации и квалитетни репроматеријали, па поради тоа со право го претставуваат синонимот за квалитетен производ. Станбените објекти на Евростил-М се одликуваат со: - ротекс систем и стиропорна изолација под поравнителен слој - вградени канали кои овозможуват приклучок на секој стан со соларно и парно - осветлување со сензорски и централен систем - безвучен лифт со вграден ПЛЦ монитор и носивост 630кг - столарија од германскиот бренд REHAU ( 5 коморни и 4 сезонско стакло со италијански оков) - влезна врата со електронски терминал за контрола на пристап и отварање со лозинка или чип - инсталација на сите кабловски оператори со оптички кабел - инсталација на алармни системи Во Евростил-М можете да пронајдете станови од различни квадратури од 36м2 до 101м2. Секој стан има свој надворешен приватен паркинг и подземна гаража. За секој купен стан од оваа фирма клиентот има попуст за мебел од 20%! Евростил-М се стремат да им обезбедат квалитетни станбени објекти на клиентите кои се во потрага по нов дом, целосно опремен со сопствено произведен модерен мебел. Во Продавницата на Пазар3, можете да пронајдете стан од 36м2 во Струмица, стан од 92м2 во Карпош, Струмица, станови во градба, машини за кантирање, производство на мебел по нарачка и многу повеќе. За сите дополнителни информации поврзани со Вашиот нов идеален дом, достапни се секој работен ден од 09:00 до 17:00 часот, на улица Гоце Делчев, број 117, Струмица. "Нашата визија е да создадеме насмевка на Вашето лице. Се на едно место кај нас!"
Посетете ја нашата продавница
Ул. Гоце Делчев бр. 117 Прикажи на мапата
75490655
https://www.evrostil-m.mk/
ЕВРОСТИЛ-М
75490655
Leaflet
ЕВРОСТИЛ-М

ЕВРОСТИЛ-М

10 Огласи во продавницата
Stan od 36m2 vo Strumica 26 000 ЕУР
Stan od 92m2 vo Karpos Strumica Evrostil-M 60 000 ЕУР
Masina za kantiranje 8 500 ЕУР
Proizvodstvo na mebel po naracka 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации