Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov prekrasen stan vo Strumica

63 800 ЕУР

Се продава од: Metodi Вчера 13:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Струмица
Се продава стан од 98м² во завршна фаза, со сопствена гаража и прекрасен поглед од 4ти спрат!
Станот се наоѓа кај касарната во комплексот на Крмзов, спроти новата сала на Пандев, на 3 минути од паркот и плоштадот.
За повеќе информации (околу цената и слично) пишете слободно во inbox или на:
-е-маил: [email protected]
-тел: 075836083 (Маре)
-или во Агенција за недвижности Простор.
-fb:Metodi Manev
Leaflet
Кон почеток