Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov stan od 69m2 Karpos SR

45 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: We4home.mk 12 јан. 13:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

We4home.mk

39 Огласи во продавницата

Gradezno zemjiste 2371m2 so odlicna lokacija 31 ЕУР
Se izdava namesten sprat od kuka na Pirinska 160 ЕУР
Stan kaj Stokomak 30 000 ЕУР
Stan na Plostadot vo Stip 65 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Локација
Струмица
id: sa2010/Тоше Проески 6/2-40,
Струмица Карпош Македонија
45000€
description
https://we4home.mk/property/stan-nov-karpos-sale/
стан 69м2 нова градба (карпош)
apartment - струмица карпош
Се продава нов стан од 69м2 во новиот станбен комплекс Карпош во Струмица.
Станот се наоѓа на 6ти спрат со вклучено паркинг место во подземната гаража. Зградата е направена од високо квалитетни материјали и високи стандарди со лифт.
Станот е со следниот распоред: Ходник, Остава, Тоалет (наместен со туш кабина, бољер, лавабо и шоља) спална соба, голема дневна со кујна и балкон.
Подлогата е таркет или двоен ламинат (во собите) и плочки во ходникот, оставата и тоалетот.
We4home.mk
+38978419995
Leaflet

We4home.mk

39 Огласи во продавницата
Super namesten stan na atraktivna lokacija Strumica 77 000 ЕУР
Se izdava namesten sprat od kuka na Pirinska 160 ЕУР
Namestena i super opremena kuka 85 000 ЕУР
Gradezno neizgradeno zemjiste 10 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации