Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV STAN VO DOJRAN

40 000 ЕУР

Се продава од: Saso 03 дек. 16:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Број на соби
Површина
Локација
Струмица
Се продава нов стан во Дојран
52м2 двособен комплет опремен
Кат 1
ВЕДНАШ ВСЕЛИВ СО ИМОТЕН ЛИСТ
ЦЕНА 40.000 евра опремен комплет
Тел 070-526-501
Leaflet
Кон почеток