Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVI STANOVI DO GRADSKIOT PARK

Оглас од претпријатие Се продава од: Елком Струмица 18 јан. 11:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Елком Струмица

Елком Струмица

6 Огласи во продавницата

Se baraat majstori za PVC i ALU stolarija -
Garazni industriski i rezedencijalni vrati -
Izrabotka na sistemi za parno i podno greenje 9 ЕУР
PVC Vlezni vrati od germanski Rehau profil 450 ЕУР
From
Store
Број на соби
Локација
Струмица
ЕЛКОМ ДООЕЛ СТРУМИЦА врши продажба на НОВИ СТАНОВИ ВО ИЗГРАДБА со планирано вселување до Октомври 2020год, со локација на ул"Кирил Динков" до градскиот парк.

ТИПОВИ НА СТАНОВИ
- ОД 40 - 105м2 - со 1, 2 или 3 СПАЛНИ

ЦЕНА ПО ДОГОВОР

ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ
тел: 070/347-982
070/214-308
e-пошта: [email protected]
web страна: www.elkom.mk
Елком Струмица
Eлком ви нуди најразлични решенија во областа на:
ind.zona Sever
070347983

каталог на станови

Елком Струмица
070347982
Елком Струмица

Елком Струмица

6 Огласи во продавницата
Izrabotka na sistemi za parno i podno greenje 9 ЕУР
Garazni industriski i rezedencijalni vrati -
Se baraat majstori za PVC i ALU stolarija -
PVC vrati i prozorci ELKOM Strumica -
Кон почеток