Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Stan od 116m2 na prvi sprat

550 ЕУР

Се продава од: Nasko Денес 16:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Струмица
Се продава стан со површина од 116m2 во завршна фаза во комплексот КРМЗОВ-МР во населба Карпош-Струмица.Станот e четири-собен од кои 3 спални со посебен дегажман,дневна со трпезарија и кујна,WC и купатило,два балкони.
Локација: влез бр.3 на 1ви спрат!
Цена:многу поволна!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации