Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 66m2 vo Strumica

Се продава од: Сашко 23 фев. 19:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Локација
Струмица
Се продава стан со површина од 66м2 на одлична локација а околу 300м од градскиот парк цена по договор
Сашко
078 460 103
Leaflet
Кон почеток