Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo centarot na Strumica

Се продава од: Darko 29 ноем. 19:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Струмица
Se prodava stan na vtori sprat vo centarot na strumica
Кон почеток