Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Karpos Strumica

22 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕВРОСТИЛ-М 01 авг. 15:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

ЕВРОСТИЛ-М

3 Огласи во продавницата

Stan od 92m2 vo Karpos Strumica Evrostil-M 56 000 ЕУР
Masina za kantiranje 8 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Локација
Струмица
Прекрасен мал стан кој го има на приземје и први спрат.Иако е квадратура за еднособен,сек ние успеавме да вметнеме и спална соба за ваш покомфортен живот.
Имаме станови со повење квадрарури:36м2,44м2,53м2,72м2,92м2,92м2,101м2
ЕВРОСТИЛ-М
Нашата фирма Евростил-М се наоѓа во град Струмица,веќе долги години работиме со произвидство на мебел и изградба на станбени објекти. Зградите се лоцирани во непосредна близина на паркот,населба Карпош.Од причина што сме земјотресно подрачје,ние нудиме висококвалитетни станови изградени со согреден конструктивен систем и сенвич изолација(тула-песочна волна-тула) и преграда меѓи ѕидовите исклучиво тула.Применуваме ротекс систем и стиропорна изолација под поравнителен слој,вградени канали кои овозможуват приклучок на секој стан со Соларно и парно.Осветлување со сензорски и централен систем,безвучен лифт со вграден ПЛЦ монитор и носивост 630кг.Столарија германска REHAU( 5коморни и 4сезонско стакло со италијански оков).Влезна врата со електронски терминал за контрола на пристап и отварање со лизинка или чип. Инсталација на сите кабловски оператори со оптички кабел и алармни системи. Нудиме избор на станови од различни квадратури од 36м2 до 101м2.Секој стан си има свој надворешен приватен паркинг и подземни гаражи. За секој купен стан од нас клиентот има попуст за мебел од 20%.
Посетете ја нашата продавница
Ул.Гоце Делчев бр. 117 Прикажи на мапата
75490655

www.evrostil-m.mk

ЕВРОСТИЛ-М
075490655
Leaflet

ЕВРОСТИЛ-М

3 Огласи во продавницата
Masina za kantiranje 8 500 ЕУР
Stan od 92m2 vo Karpos Strumica Evrostil-M 56 000 ЕУР
Кон почеток