Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Strumica do Tineks

34 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: We4home.mk 12 јан. 13:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

We4home.mk

25 Огласи во продавницата

Renovirana i kvalitetno opremena kuka 420m2 340 ЕУР
Опремен хотел со спа центар 500 ЕУР
Zemjiste na super lokacija vo Stip 10 ЕУР
Zemjiste vednas nad Medicinskoto Uciliste vo Stip 2 ЕУР
стан во струмица центар 59м2 до тинекс
apartment - струмица
Се продава стан во центарот на Струмица позади Тинекс на Булевар Маршал Тито, зграда 1, влез 1, кат 2 со површина од 59м2. Во станот се живееше до неодамна, и е во добра состојба, подлогата е пархет во одлична кондиција, убав распоред.
Распоред: ходник, тоалет, спална, кујна со балкон, дневна, источна страна.
Станот се продава како што е на сликите и видеото, наместен. Со станот оди и подрум и лимена гаража.
Исто така дворот на зградата е заграден со врата и сопствен паркинг само за станарите. Дворот од едната страна излегува на Булевар Маршал Тито до Тинекс, додека со кола се влегува од задниот влез.

Стан до Тинекс

Leaflet

We4home.mk

25 Огласи во продавницата
Gradezno zemjiste 2371m2 so odlicna lokacija 31 ЕУР
Super nov Deloven Prostor vo Stip 799 ЕУР
Деловен простор во Сењак до тајна вечера 70м2 150 ЕУР
Опремен хотел со спа центар 500 ЕУР
Кон почеток