Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STANOVI NA RATI BEZ KAMATA VO STRUMICA

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Де-лукс инженеринг 23 дек. 10:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Струмица
Се продават станови на улица Мајка Тереза (стара касарна-Карпош)
104/м2
58/м2
68/м2
Становите се градат со најквалитени материјали со високи стандарди,а внатрешното уредување е по желба на купувачот.
За подетални информации можете да не посетите во канцелариите на Де-лукс инженеринг ГТЦ Глобал 2-кат или на тел.034-325-006 моб.075-309-199
Де-лукс инженеринг
075/309-199
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации