Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dvosoben stan vo Sveti Nikole

Се продава од: Цеца 29 ноем. 17:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Број на соби
Површина
Локација
Свети Николе
Станот е на приземје. Двособен и се наоѓа на кумановски пат, кај Поглед. Цена по договор.
Цеца
078420755
Leaflet
Кон почеток