Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 60m2 vo Sveti Nikole

28 000 ЕУР

Се продава од: Марјан 20 јул. 15:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Свети Николе
Се продава делумно реновиран двособен стан во каракански бавчи
Марјан
+38970200521
Leaflet
Кон почеток