Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

2 Stanov po 75m2 , Tetovo

54 800 ЕУР

61 000 ЕУР

Се продава од: Macbook Pro 2018 Денес 21:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Локација
Тетово
Se prodava 2 stanovi vo tetovo so povrsina 150m2 vo ILINDENSKA vo 10 kat so lift , stanovite imat dva vleza i moze da bidat 1 stan , moze zamena so pomal stan so vasa doplata .
Macbook Pro 2018
0038970566000
Кон почеток