Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Banes 2.5 dhomshe me 55m2

33 500 ЕУР

Се продава од: Skender Saqipi Вчера 12:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Тетово
Banesa osht e Mobiluar me taras 2.5 dhomshe.
Osht ne katin e 5.
Кон почеток