Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Banes 63m2 kati 4 me lift

550 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: TONI HOUSE 28 ноем. 19:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
TONI HOUSE

TONI HOUSE

46 Огласи во продавницата

BANESAT 650 ЕУР
Banes 80m2 kati 1 -
Banes 96m2 kati 6 me lift 70 000 ЕУР
Shiten 2 banesa me siperfaqe prej 86m2 edhe 82m2 600 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Тетово
shitet banes 63m2 kati 4 me lift,banesa posedon sallon me kuzhin,2 dhoma gjumi,e gatshme per banim...infooo...071947075...viber 0038971579906...TONI HOUSE...
TONI HOUSE
071947075
TONI HOUSE

TONI HOUSE

46 Огласи во продавницата
Stan vo centar 75m2 -
Banes 45m2 kati 4 me lift 27 900 ЕУР
 Parcel per ndertim 451m2 235 ЕУР
BANESAT 650 ЕУР
Кон почеток