Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Banes ne Tetove

43 000 ЕУР

Се продава од: berat 17 ноем. 13:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Тетово
banesa eshte komplet e renovuar kuzhin te re dhe wc komplet e paisur me te reja me dyer te reja dhe me gjitha kushtet per jetes banesa eshte ne katin e 7 me lift
berat
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации