Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BANESAT STANOVI CENTAR

850 ЕУР

Се продава од: TONI HOUSE 22 ноем. 15:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Адреса
Локација
Тетово
SHITEN 6 BANESA TË REJA ME SIPËRFAQE 74M2...75M2...86M2...112M2...112M2...112M2...
SE PRODAVAT 6 NOVI STANOVI SO POVRSINA OD 74M2...75M2...86M2...112M2...112M2...112M2...
ÇMIMI -750EURO-850EURO...M2
CENA -750EURO-850EURO...M2
TEL:071947075
VIBER:071579906
TONI HOUSE
071947075
Кон почеток