Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DUPLEKS I RENOVUAR ne bulevardin KRYESOR

112 000 МКД

Се продава од: Rilind Papraniku 20 јан. 21:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Тетово
Banesa gjendet afer kompleksit Shipad, eshte e orientuar ndaj Jugut qe siguron diell maksimal gjate dimrit dhe hije gjate veres. Eshte ndertim shume cilesor dhe ka izolim.
Ndertesa ka lift i cili funksionon pa defekt dhe gjendet ne katin e 2-te dhe te 3-te
Banesa ka:
- 5 Dhoma;
- Kuzhine prej mediapani dhe graniti dhe tryezari;
- 2 Banjo totalisht te renovuara;
- 2 Ballkona (njera eshte kthyer ne kuzhine verore);
- Podrum prej 11m2 i rinovuar me ndarje me rigips dhe me pllaka te reja;
- Hyrje te vecante ne te dy katet;
- Dritare te reja 4 sezonale qe sigurojne izolim dhe qetesi;
- Laminat i ri;
- Dyer te reja;
- Nxemje qendrore;
- 2 Klima;
- Shkalle te brendshme prej hekuri dhe druri te paster masiv;
- Parkim;
- Pamje shume te bukur perdrejt gjith bulevardit Ilinden;
- Nje pjese e madhe e mobilerise do te mbetet.
Rilind Papraniku
00389 70 882 880
Кон почеток