Оглас од претпријатие Објавени: јун. 20 2022 07:53

Kompletno renoviran stan

ЕУР

Објавени: јун. 20 07:53
Прегледи: 2845
┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija na bul. Blagoja Toska vo Tetovo (vo blizina na Tetovcanka).
_______________
Stanot ima 62m2 po imoten list dodeka so elaborat stanot na lice mesto ima 81m2 i vklucuva:
◆ Otvoren prostor so dnevna soba/ trpezarija so kujna
◆ Spalna soba x 2
◆ Banja x 1
◆ Balkon x 1

Stanot se naogja na Kat 4 i e opremen so:
◆ Mebel
◆ Parno niz celiot stan
◆ Solar
◆ Blindirana vrata

Cenata e:
◆ 67 000eur (so mebel)
◆ 65 000eur (bez mebel)

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏡

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации