Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

LUKSUZEN I UNIKATEN STAN

75 000 ЕУР

Се продава од: Ibrahim Ismaili 15 септ. 21:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Тетово
Se prodava luksuzen i unikaten stan na 4 kat vo neposredna blizina na muzickoto uciliste.

Stanot go ima sledniov raspored:

- Golem hodnik
- Detska soba
- Golem salon so kujna, trpezariska i balkon so pogled kon glavniot pat odnosno kon kino brastvo i kam market.
- Spalna soba so balkon i pogled kon glavniot pat.
- Golemo kupatilo so wc 1
- Wc 2
- Prirpema za parno
- Golem lift
- Nadvoresen parking i dr.

Lokacija idealna za ziveenje:

- Muzicko uciliste odma od izlez na zgrada
- Osnovno uciliste Goce Delcev 30 m
- Tobaco pod zgrada
- Apteka pod zgrada
- Kam Market 10 m
- Kipper Market 30 m
- Pekara Orex 30 m
- Prehramben dukan 20 m 24/7 non stop
- Centar plostat 100 m
i red drugi butici i prodazni lokali vo okolina...
Ibrahim Ismaili
078376415
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации