Оглас од претпријатие Објавени: јан. 21 2022 05:21

Luksuzna kuka na tri kata vo blizina na Sport Centar

ЕУР

Објавени: јан. 21 05:21
Прегледи: 9
Se prodava mnogu luxuzna kuca na odlicna lokacija vo blizina na sportskiot centar vo Tetovo.
Kucata e na tri kata,plus podrumi i garazi.Ima i ubav i ureden dvor.
Kucata e skroz renovirana vnatre,i idealna e za ziveenje na 2 do 3 familii,zatoa sto sekoj kat ima poseben vlez kako vo zgrada na 3 kata.

informacii od imoten list:

*PLAC: 411m2
*DVOR: 287m2
*na kat: 124m2

*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076 42 11 42 (Olja)
070 381 888 (Elinor)

www.elinor.mk
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации